درباره گروه پارسه

گروه پارسه کار خودش از سال 1386 در گروه تجاری پخش و فروش آرایشی و بهداشتی مراقبتی در استان کرمانشاه شروع به کار کرد . و تا به امروز سبد کالایی این شرکت بیش از 300 برند و بالای 15000 تنوع کالایی می باشد. در این راستا هیچ وقت گروه پارسه از پیشرفت متدودهای فروش و پخش بروز جهان باز نماند و در سال 1395 به صورت همکاری در فروش با سایتهای بزرگ ایران با برند آفرشاپ شروع به فعالیت آنلاین نمود و تا به امروز یکی از سلرهای برتر فروشگاه بزرگ دیجی کالا می باشد .و در آینده بسیار نزدیک شاهد افتتاح بخشهای تولید این گروه در صنعت آرایشی و بهداشتی خواهیم بود .

ادامه توضیحات

1000 استخدامی موفق

گروه پارسه طی 14 سال تجربه بالغ بر 1000 نفر در تخصصهای مختلف را استخدام نموده است .که در آموزش این افراد نقش مثبتی داشته است

120هزار ساعت پشتیبانی 24/7

گروه پارسه به صورت تمام وقت از اول روز تاسیس شرکت تا به امروز پشتیبانی بالغ بر 120 هزار ساعت را به نحو احسند انجام داده است.

300 برند فعال

گروه پارسه با تیم قوی در فروش مویرگی اطمینان بیش از 300 برند را به خود جلب کرده است

110 شهرستان تحت پوشش

گروه پارسه با سابقه که در کارنامه خود دارد بیش از 3000 پایگاه فروش در 110 شهر پشتیبانی می کند .

شرکت آرشیدا پخش پارسه

آرشیدا پخش پارسه فعالیت خود را از سال 1386 در گروه تجاری پخش و فروش آرایشی و بهداشتی مراقبتی در استان کرمانشاه شروع کرد . و تا به امروز سبد کالایی این شرکت بیش از 300 برند و بالای 15000 تنوع کالایی می باشد. در این راستا هیچ وقت گروه پارسه از پیشرفت متدودهای فروش و پخش بروز جهان باز نماند و در سال 1395 به صورت همکاری در فروش با سایتهای بزرگ ایران با برند آفرشاپ شروع به فعالیت آنلاین نمود و تا به امروز یکی از سلرهای برتر فروشگاه بزرگ دیجی کالا می باشد .و در آینده بسیار نزدیک شاهد افتتاح بخشهای تولید این گروه در صنعت آرایشی و بهداشتی خواهیم بود

آدرس وب سایت : https://parsegrouply.com

آدرس تلگرام : @parsegrouply

آدرس پیج اینستاگرام : @parsegrouply

فروشگاه آنلاین آفرشاپ

فروشگاه آفرشاپ یکی از هلدینگ های اصلی شرکت پارسه در سال 1396 افتتاح گردید. در اوایل کار با سایت های مطرح ایران و خاورمیانه مانند فروشگاه بزرگ دیجی کالا، بامیلو، کالا.آی ار و نت برگ شروعی قدرتمند داشته و در حال حاضر سبد کالایی این شرکت 300 برند مطرح ایران و بیش از 15000 تنوع کالا می باشد. آفرشاپ به صورت مارکت پلیس با شرکای تجاری خود همچون سایت دیجی کالا در حال فعالیت می باشد.از این رو آفرشاپ مفتخر به کسب نشان فروشنده کلیدی در مارکت پلیس دیجی کالا را طی 5 سال همکاری در رزومه خود دارد. برند آفرشاپ تصمیم به ایجاد یک پایگاه و فروشگاه آنلاین اختصاصی برای رفاه حال مشتریان خود کرده تا مشتریان گرامی بتوانند خرید های مناسب تری داشته باشند.

آدرس وب سایت : https://offershop.store

آدرس تلگرام : @offershop.store

آدرس پیج اینستاگرام : @offershop.store

آرشیدا طب پارسه غرب

شرکت آرشیدا طب پارسه غرب یکی از هلدینگ های تولید تجهیزات داروخانه گروه پارسه می باشد که در سال 1399 شروع به فعالیت نموده است . از تولیدات این شرکت میتوان به گروه کالایی باند و گاز استزیل پد الکلی و مواد ضدعفونی کننده سطوح و دست و صورت اشاره کرد .

آدرس وب سایت :

آدرس تلگرام :

آدرس پیج اینستاگرام :

شمیم خوش پارسه

شرکت شمیم خوش پارسه یکی واحدهای گروه پارسه می باشد که در حوزه تولید عطر و ادکلن در آینده بسیار نزدیک شروع به فعالیت خواهد کرد.

آدرس وب سایت :

آدرس تلگرام :

آدرس پیج اینستاگرام :

آخرین دیدگاه‌ها